Udział Kierowniczki Biura CJO w II Forum Administracji Akademickiej

Forum Administracji Akademickiej, organizowane w tym roku przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie i Akademię Leona Koźmińskiego, to prestiżowe wydarzenie skierowane do pracowników administracyjnych uczelni. W dniach 27–28 maja SGH gościła uczestników II edycji tego forum. W wydarzeniu wzięła udział Kierownik Biura CJO mgr Klaudia Skup.
Pierwszy dzień forum poświęcony był zagadnieniom strategicznym i cyfryzacji, z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ośrodka Przetwarzania Informacji. Drugi dzień obejmował warsztaty i sesje networkingowe dotyczące komunikacji, zarządzania dokumentacją oraz wdrażania nowych technologii.
Wydarzenie to stanowiło doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń, zdobycia wiedzy oraz inspiracji do wdrażania innowacyjnych rozwiązań w administracji akademickiej.

Załącznik Rozmiar
Program wydarzenia 316.38 KB

Data publikacji: środa, 29. Maj 2024 - 13:37; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman Ostatnia zmiana: środa, 29. Maj 2024 - 13:46; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman